Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Mutfak Gereçleri

10 Kancalı Portatif Bardak Askılığı Mutfaklarınızda kupa bardak ve fincanlarınızı asabileceğiniz, dolap içi ve tezgah üstünde size yer kazandıran Portatif Bardak Askılığı: 10 Kancalı Bardak Organizer. Portatif Bardak Askısı kulplu bardak ve fincanlarınızı asmanız için tasarlanmış olup do..
35,99TL
KDV Hariç:30,50TL
12 Bölmeli Mozaik Desen Pratik Bölmeli Çekmece Düzenleyici Organizer Çekmecelerinizde karmaşaya son vererek aradıklarını hızlı ve kolay bulabilecekleri, Pratik Bez Çekmece Organizer   Çorapların, şalların ve kravatların düzenli olarak saklanmasını sağlar   İster takı çekmecenizi ..
20,74TL
KDV Hariç:17,58TL
12 Bölmeli Pembe Pratik Bölmeli Çekmece Düzenleyici Organizer Çekmecelerinizde karmaşaya son vererek aradıklarını hızlı ve kolay bulabilecekleri, Pratik Bez Çekmece Organizer   Çorapların, şalların ve kravatların düzenli olarak saklanmasını sağlar   İster takı çekmecenizi organiz..
20,74TL
KDV Hariç:17,58TL
Pratik 12 Bölmeli Çekmece Düzenleyici Organizer Çekmecelerinizde karmaşaya son vererek aradıklarını hızlı ve kolay bulabilecekleri, Pratik Bez Çekmece Organizer   Çorapların, şalların ve kravatların düzenli olarak saklanmasını sağlar   İster takı çekmecenizi organize edin, ister ..
20,74TL
KDV Hariç:17,58TL
2 Aşamalı Pratik Bıçak Bileyici Bıçaklarınızı ilk günkü keskinliğine döndürecek bileyici!   Bıçaklarınızın körlük durumuna göre iki aşamalı bileme yapmanıza olanak sağlayacak bıçak bileyici ile bıçaklarınız ilk günkü keskinliğine ulaşacak. Kaba bileyici ve ince bileyici olmak üzere iki aşam..
35,49TL
KDV Hariç:30,08TL
2 Li Yağ Limon Sos Sirke Zeytinyağı Spreyi Yağ Şişesi Yağdanlık Mini Yağ Ve Limon Spreyi  Yağ Şişesi Yağdanlık 1. Zeytinyağı, soya sosu, sirke ve diğer sıvı çeşnileri için kullanılabilecek Spreyli Cam Şişe malzemesidir. 2. Az miktarda sprey, etkili bir şekilde sprey miktarını kontrol ed..
99,49TL
KDV Hariç:84,31TL
200 ML Borosilikat Yağ Limon Sos Spreyi Yağ Şişesi Yağdanlık  1. Zeytinyağı, soya sosu, sirke ve diğer sıvı çeşnileri için kullanılabilecek Spreyli Cam Şişe malzemesidir. 2. Az miktarda sprey, etkili bir şekilde sprey miktarını kontrol edebilir, evde pişirmenin iyi bir yardımcısıdır. 3...
54,99TL
KDV Hariç:46,60TL
Mini Yağ Ve Limon Spreyi  Yağ Şişesi Yağdanlık 1. Zeytinyağı, soya sosu, sirke ve diğer sıvı çeşnileri için kullanılabilecek Spreyli  malzemesidir. 2. Az miktarda sprey, etkili bir şekilde sprey miktarını kontrol edebilir, evde pişirmenin iyi bir yardımcısıdır. 3. korozyon olmadan ..
17,49TL
KDV Hariç:14,82TL
2li Set Tencere Kapağı Organizeri Ve Pratik Tabaklık  TABAKLIK :​ Ürün 7 bölmeden oluşmaktadır. Ergonomik yapısı ile dolabınızda yer kaplamdan tencere kapaklarınızı düzenleme imkanı sunar. Tabaklık kurutmalık olarak da kullanılır Sağlam ve kaliteli plastikten üretilmiştir. BPA içer..
32,49TL
KDV Hariç:27,53TL
3 Adet 3 Renk Yağdanlık Altlığı - Yağlık Sosluk Standı  Kaliteli plastik malzemeden üretilmiştir yağdanlık sosluklarınızın düzenli durmasını sağlar Ürün Ölçüleri  Toplam :23 cm x 10 cm Çukur Hazne : 7 cm genişlik  x 2 cm derinlik taban genişliği 7 cm den büyük y..
22,00TL
KDV Hariç:18,64TL
3 Aşamalı Bıçak Makas Bileyici Keskinleştirme Aleti  Bıçaklarınızı ilk günkü keskinliğine döndürecek bileyici!   Bıçaklarınızın körlük durumuna göre iki aşamalı bileme yapmanıza olanak sağlayacak bıçak bileyici ile bıçaklarınız ilk günkü keskinliğine ulaşacak. Kaba bileyici ve ince bil..
45,98TL
KDV Hariç:38,97TL
3 Kademeli Kalınlık Ayarlı Pratik Yaprak Sarma Makinesi Mutfakta yaparken en çok zorlandığımız yemeklerderden biri de yaprak sarmadır. Artık sarma yapmak için uzunca zaman harcamanıza gerek kalmayacak. Pratik Yaprak Sarma Makinesi ile sarmalarınız artık açılmayacak ve hepsi aynı boy olacak! Yapr..
31,49TL
KDV Hariç:26,69TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 286 (24 Sayfa)