Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Korseler

Dik Duruş Korsesi Ayarlanabilir Posturex Manyetik Korse   4 Korse bir arada Manyetik Dik Duruş Korsesi ürünü hem dik durmayı sağlamakta hemde manyetik mıknatıslar sayesinde vücuttaki elektriği almaktadır   Manyetik dik duruş korsesinde aynı zamanda manyetik bel kemeri özelliği vardır ..
46,98TL
KDV Hariç:39,81TL
Kamburluk Önleyici Dik Duruş Korsesi   Manyetik Dik Duruş Korsesi ürününde beden ayarlamayı sağlayan kemerleri ile bedeninize göre tam ayarlamanıza yardımcı olmaktadır   Kelebek şeklinde olan dik duruş korsesi ürünü koltuk altına ped sayesinde koltuk altını tahriş etmez   Kambur..
32,77TL
KDV Hariç:27,77TL
Kamburluk Önleyici Dik Duruş Korsesi Kelebek   Manyetik Dik Duruş Korsesi ürününde beden ayarlamayı sağlayan kemerleri ile bedeninize göre tam ayarlamanıza yardımcı olmaktadır   Kelebek şeklinde olan dik duruş korsesi ürünü koltuk altına ped sayesinde koltuk altını tahriş etmez  ..
32,77TL
KDV Hariç:27,77TL
Welfare Manyetik Bel Korsesi (16 Mıknatıslı) Sürekli bel ağrısı mı çekiyorsunuz? Bel ağrılarınız dayanılmaz hal almaya mı başladı? Bel ağrınız olmadan hareket etmek mi istiyorsunuz? İşte size pratik bir çözüm Ağrı Önleyici Mıknatıslı biyoteknik Bel Kemeri    Mıknatıslı Bel Kemeri ile..
39,87TL
KDV Hariç:33,79TL
Zayıflatıcı etkisi bulunan korse vücut hatlarınızın kusursuz görünmesini sağlayacaktır.   Özel örgü ve boyama tekniğine sahip korse gün boyu kullanımlarda selülitlerin giderilmesine ve zayıflamanıza yardımcı olacaktır. Vücut hatlarınızın daha d&uu..
72,10TL
KDV Hariç:61,10TL
Termal Sauna Zayıflama Kemeri Büyük Boy İnce Düzgün Bir Fizik için Ağrılarınızı Azalmasına Yardımcı Olur Termal Sauna Kemer   Bel bölgenizdeki yağlanmaların önüne geçerek istediğiniz beden ölçülerine kavuşmak için gün boyu sizinle olacak muhteşem Termal Sauna Kemer İnce yapısı sayesi..
30,03TL
KDV Hariç:25,45TL
Termal Sauna Zayıflama Kemeri   İnce Düzgün Bir Fizik için Ağrılarınızı Azalmasına Yardımcı Olur Termal Sauna Kemer   Bel bölgenizdeki yağlanmaların önüne geçerek istediğiniz beden ölçülerine kavuşmak için gün boyu sizinle olacak muhteşem Termal Sauna Kemer İnce yapısı sayesind..
20,20TL
KDV Hariç:17,12TL
Unisex Titreşim Sensörlü Kamburluk Önleyici Dik Duruş  Ayarlanabilir Akıllı Korse  Bay ve Bayan Kullanabilir Cihazın Genel Özellikleri: Istem Dışı Kambur Duruşlarınızda, Titreşim Ile Size Uyarıda Bulunarak Dik Duruş Pozisyonunuz Da Kalmayı Sağlamaktadır. Her Ortam Da Çok Rahat Kullanab..
102,14TL
KDV Hariç:86,56TL
Waist Trimmer Renkli - XL   Bayanlar, daha ince görünmek isterler   Özellikle bel çevresinde var olan fazlalıklarını gizlemek için pek çok seçeneğe başvururlar   Göbeklerinin gizlenmesi ve karınlarının daha düz olabilmesi, kadınlara kendilerini iyi hissettirir &n..
26,76TL
KDV Hariç:22,68TL
Bir Beden Daha İnce Ve Sıkı Görünmek İstiyorsanız Bu Fırsatı Kaçırmayın!   Vücut Hatlarınızın Daha Belirgin Olacağı Ve İnce Görünmenizi Sağlayacak Korse, Hassas Cildinize Zarar Vermeyecek Ve Sizi Rahatsız Etmeyecektir. - Korse vücudunuzu sıkılaştıracak ve..
60,09TL
KDV Hariç:50,92TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)