Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Sağlık Gereçleri

3 Parça Havuz Seti Gözlük Silikon Bone Ve Kulak Burun Tıkayıcı  Silikon Havuz Bonesi Asorti  tasarımı ile kafanıza tam oturur  soft ve yumuşaktır, rahatsız etmez Yıkanabilir ve tekrar tekrar kullanılabilir. Stok Durumuna Göre karışık renklerde gönderilir Elastik dizayna sahiptir..
66,09TL
KDV Hariç:56,01TL
Günün tüm yorgunluğunu eve geldiğinizde bir kenera itin ve bilyeli masaj eldiveni ile rahatlamaya hazır olun!   Üzerinde yer alan ve 360 derece dönebilen 9 adet metal bilye ile doğru masaj noktaları üzerine yoğunlaşarak daha kolay rahatlamanızı sağlar Üstelik kimseye ihtiyaç duymadan! Eldive..
40,99TL
KDV Hariç:34,74TL
Bermuda Ayarlanabilir Çocuk Yüzücü Gözlüğü - Havuz Gözlüğü ayarlanabilir tasarımı ile yüzünüze tam oturur  soft ve yumuşaktır, rahatsız etmez Yıkanabilir ve tekrar tekrar kullanılabilir.  Stok Durumuna Göre karışık renklerde gönderilir Yumuşak doku kulak sayesinde acıtmaz Ürün koruma..
27,31TL
KDV Hariç:23,14TL
Bermuda Ayarlanabilir Yüzücü Gözlüğü - Havuz Gözlüğü - Kulaklık Hediyeli Standartlar : BS 5883:1996   89/686/EEC ayarlanabilir tasarımı ile yüzünüze tam oturur  soft ve yumuşaktır, rahatsız etmez Yıkanabilir ve tekrar tekrar kullanılabilir.  Stok Durumuna Göre karışık renkl..
35,49TL
KDV Hariç:30,08TL
Bilek Güçlendirme Yayı (2li Set) El ve ön kol adalenizin kuvvetlenmesi ve biceps kasınızın daha fazla gelişmesini istiyorsanız bu ürün tam size göre. Daha güçlü ve daha güzel görünen kollara sahip olmak için Bilek Güçlendirme Aleti karşınızda! Çalışırken elinizde rahat tutuş&nb..
35,99TL
KDV Hariç:30,50TL
Müthiş bir kafa masajı sizi bekliyor. Göründüğünden çok daha etkili bir ürün karşınızda duruyor! Bokomayı kafanıza yerleştirip kafa derinize yavaşca masaj yapmaya başlayınca, Bokoma kafa derisindeki tüm sinirleri uyararak vücuda rahatlama hissi v..
18,49TL
KDV Hariç:15,67TL
Amerika'da bestseller olmuş, yüzlerce satış kanalında uzun süredir yer alan ve satış rekorları kıran burun kaldırıcı ve güzelleştirici Nose - Up şimdi Türkiye? de!   Burun yüzün merkezinde yer aldığı için çok dikkat çekmektedir. Nose-Up burnunuzu inceltir ve burun köprünüzü kalk..
10,49TL
KDV Hariç:8,89TL
Buz Torbası Ağrılarınızı gidermede kullanacağınız Buz Torbası!   Rüzgarda çarpıldınız, akşamdan kalmasınız ya da ayağınızı burktuğunuzda buz ile kompres yapmak için Buz Torbasını kullanabilirsiniz. Darbelere, morluklara karşı buz ile müdahale edebilirsiniz. Uyguladığınız bölgeyi uyuşturur ..
24,02TL
KDV Hariç:20,36TL
Desenli Buz Torbası - Kapaklı Soğuk Kompres Torbası - Yakmaz   Buz torbasını buzluğa koyduktan sonraki en büyük sorun buz parçalarının etrafa sıçramasıdır. Bunun için geliştirilmiş olan Tıbbi Buz Torbası sayesinde buzları kırılmadan işlemlerinizi yapabilirsiniz   Buz haricind..
24,02TL
KDV Hariç:20,36TL
Dezenfektan Steril Bez Dezenfeksiyon Yüzey  Bezi   Günümüzde zamanımızın önemli bir kısmı hastaneler , AVM'ler, işyerleri, oteller, restoranlar, okullar, toplu ulaşım araçları gibi kapalı ve kalabalık ortamlarda geçiriyoruz   Yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerde, toplu yaşam alanl..
148,00TL
KDV Hariç:125,42TL
Dezenfektan Steril Bez Dezenfeksiyon Yüzey  Bezi - Maxi   Günümüzde zamanımızın önemli bir kısmı hastaneler , AVM'ler, işyerleri, oteller, restoranlar, okullar, toplu ulaşım araçları gibi kapalı ve kalabalık ortamlarda geçiriyoruz   Yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerde, toplu yaşa..
166,49TL
KDV Hariç:141,09TL
Dezenfektif - Sinek Kovucu -  Arındırıcı Ekolojik Yüzey Temizleyici   Ortamı hem dezenfekte etmek , hem de sinekleri kovmak istermisiniz!   Türkiye' de İLK!   Yemek yiyorsunuz , masa kirli ve sinekli! Hemen Servix sıkarak , Servise başlayabilirsiniz   Arındı..
37,49TL
KDV Hariç:31,77TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 57 (5 Sayfa)