Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Bahçe Çiçek

20 Parça Mini Bitki Hobi Seti - Bahçe Saksı Bakım Kiti Minyatür bahçe aletleri seti Bitki Ekim ve Bakım Seti   Minyatür bahçe aletleri seti Bitki Ekim ve Bakım Seti plastik, ahşap, demir, kauçuk, paslanmaz çelik malzemelerden yapılmıştır. Minyatür bahçe aletleri seti Bitki Ekim ve Bak..
108,98TL
KDV Hariç:92,36TL
3 Parça Bahçe Seti – Çapa Tırmık Kazma Set  Hobi olarak evinizde çiçek yetiştirip meyve sebze ekimi yapmak artık çok kolay Mini bahçe seti ile topraklarınıza bakım yaparken ekim işlemlerini de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz Büyük çapa, tırmık ve kazma seti ile aynı işlevi görmekted..
67,99TL
KDV Hariç:57,62TL
5 Başlı Bahçe Tarla Çim Sulama -Yüksek Basınçlı Su Püskürtme Aparatı 5 Kafalı Peyzaj Bahçe Tarla Çim Sulama Başlığı Yüksek Basınçlı Su Püskürtücü Hortum Aparatı   Artık bahçenizi çiçeklerini sebzelerinizi ve meyvelerinizi tek tek fide sırasında sulamanıza gerek yok. 5 başlıklı bahçe sulama ..
65,99TL
KDV Hariç:55,92TL
Ayarlanabilir Vanalı Çiçek Sulama Aparatları (4 Adet)   Özenerek büyüttüğünüz çiçekler ve bitkiler hiç solmasın diye, siz tatil ve seyahatte iken çiçekleriniz ölmesin.Ayrıca daha özenli sulama isteyen çiçekler ve unutkanlar için evde olsanız bile ideal   Pet Şişesine Suyu doldurup kapa..
15,99TL
KDV Hariç:13,55TL
Bahçelerinizdeki zararlı bitkilerden kurtulmak istiyorsanız size muhteşem bir ürün öneriyoruz Çok Amaçlı Bahçe Makası! Asma ve meyve ağaçlarının budanması ve düzeltilmesi için geleneksel dizayndaki bu bahçe makası, yoğun ve profesyonel budama için yüksek performanslı, güçlü bir dizayna sahiptir. B..
34,49TL
KDV Hariç:29,23TL
Kendi Bahçenizi Ekebilme İmkanı! Paslanmaz Metal   Her türlü bahçe, çiçek, toprak işlerinde ki yardımcıları kürek ve tırmıktan oluşan 3 lü bahçıvan seti..! Üstelik çapası ve tırmıkları sayesinde kolaylıkla çiçeklerinizin bakımını daha hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. ..
67,99TL
KDV Hariç:57,62TL
Balkon Veranda Çardak Kamelya Sulama - Serinletme ve Nemlendirme Sistemi 10M Açık Alan Sulama Serinletme ve Nemlendirme Damla Sulama Sistemi Bu Serinletme Sistemi, 1 metre aralıklı 10 püskürme ucu içerir. Damla sulama sistemi, nozulların tıkanmasını önelemek amacıyla özel şekilli t..
109,99TL
KDV Hariç:93,21TL
Özenerek büyüttüğünüz çiçekler ve bitkiler hiç solmasın diye, siz tatil ve seyahatte iken çiçekleriniz ölmesin.Ayrıca daha özenli sulama isteyen çiçekler ve unutkanlar için evde olsanız bile ideal   Pet Şişesine Suyu doldurup kapak kısmına çiçek suluğunu takmanız yeterli , özellikle yaklaşan ..
5,49TL
KDV Hariç:4,65TL
Çim Biçme Misinası Hexagon 3.0 mm x 55 metre altıgen yapılıdır Üstün aşınma Maksimum hat ömrü sağlamak için en yüksek kaliteli kopolimerler kullanılarak formüle edilmiştir Olağanüstü Tokluk: Nihai darbe direnci için tasarlandı Hat bölünmesini ve yıpranmayı en aza indirmek için işlendi Kaynak di..
103,99TL
KDV Hariç:88,13TL
Bahçelerinizdeki zararlı bitkilerden kurtulmak istiyorsanız size muhteşem bir ürün öneriyoruz Çok Amaçlı Bahçe Makası! Asma ve meyve ağaçlarının budanması ve düzeltilmesi için geleneksel dizayndaki bu bahçe makası, yoğun ve profe..
34,49TL
KDV Hariç:29,23TL
Deterjanlı Basınçlı Oto Yıkama Püskürtme Tazyikli  Bahçe Sulama Tabancası Güçlü Yıkama, Ulaşılması Güç Yerler için Temizlik, Ayarlanabilir Basınç!  Deterjanlı Basınçlı Yıkama Sistemi ile şebeke suyuna yüksek tazik kazandırabilirsiniz!  kullanımı kolay, hafif, taşınabilir, pratik ve ..
59,50TL
KDV Hariç:50,42TL
Ergonomik  Ahşap Saplı Kar Küreği - Çok Amaçlı Kürek Sert plastik malzemeden üretilmiştir. Her mevsim, istediğiniz heran çok amaçlı olarakda kullanabilirsiniz. Sert plastik malzemeden üretildiği için kar yapışmaz ve kolaylıkla temizlenebilir. Geniş kenarları sayesinde karları temizlemek ..
133,99TL
KDV Hariç:113,55TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 29 (3 Sayfa)